نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فراخوان هشتمین دوره‏ مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا)

فراخوان هشتمین دوره‏ مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا)


 

به استحضار می‌رساند انجمن علمی دانشجویی بین‌رشته‌ای ترویج علم و فناوری دانشگاه تهران، هشتمین دورة‏ مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا) را با هدف ترویج علم و ایده‌های نو، آشنایی عموم جامعه با علم و فناوری و تقویت هر چه بیشتر ارتباط بین دانشگاه با صنعت و جامعه برگزار می‌کند.

داوطلبان شرکت در این مسابقه، در مرحله‏ اول می‌توانند حداکثر تا ۲۲ مهر ماه، فایل صوتی سه‌دقیقه‌ای ایدة سخنرانی خود را منطبق بر شیوه‬ نامة‏ مسابقه (دریافت از اینجا) به آدرس دبیرخانة‏ مسابقه در شبکه‌های اجتماعی به نشانی stp_admins@ یا رایانامه‏ anjomanelmi@ut.ac.ir ارسال کنند. پس از ارزیابی اولیه، نتایج در ۳۰ مهر اعلام خواهد شد. منتخبان این مرحله، حداکثر تا ۱۴ آبان ماه فرصت دارند فایل ویدئویی سخنرانی ۱۲ دقیقه‌ای را به دبیرخانه رویداد ارسال کنند. در نهایت بعد از ارزیابی، نتایج نهایی مسابقه همزمان با اختتامیه سومین جشنوارة فرهنگ دانشگاه تهران در ۱۹ آبان ماه اعلام و به برگزیدگان جوایز ارزنده و گواهی رسمی اعطا می‌شود. همچنین متن کامل سخنرانی‌های پذیرفته شده نهایی در نشریه علمی ترویجی دلتا منتشر خواهد شد.

شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس stp_ssa@ در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند. شایان ذکر است ویدئوهای مرحلة‏ نهایی دوره‌های گذشته‏ مسابقه از آدرس aparat.com/UT_TED قابل مشاهده است.

پیوند خبر: cultural.ut.ac.ir/NewsDetails/186